Sledujte dva redakční blogy o dění na Blog.cz

Mnozí z vás možná vědí, že Srdce Blogu má již nějakou dobu konkurenci 🙂 Na Blog.cz vznikly v krátké době po sobě dva blogy, které se věnují veškerému dění spjatému s Blog.cz.
Oba dva vznikly jako výsledek nadšení jejich zakladatelů pro místní komunitu blogerů a přečtete si na nich třeba o tom, jakých soutěží se můžete aktualně zúčastnit, kdo z blogerů zažil nějaký úspěch, jakým tématem aktuálně komunita žije, apod.

První blog vzniknul v červenci a za jeho založením stojí bloger Gabriel Dantes Decay z blogu breaking-the-habbit.blog.cz. Najdete ho na adrese akcni-blog.blog.cz:
Druhý blog je mladší, vznikl začátkem října a za jeho založením stojí blogerka Kerria z blogu kerria.blog.cz. Blog najdete na adrese blogosvet.blog.cz:
Berte tento článek jako malou pozvánku, pokud patříte mezi čtenáře, kteří tyto blogy dosud neznali.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: