Jaký font se vám nejvíc líbí?

Určitě už víte, že bychom rádi změnili stávající design Srdce Blogu. V souvislosti s tím vychází tato anketa, abychom zjistili, které počítačové písmo se vám nejvíce líbí.
V administraci jich je na výběr celkem deset a každý font má velký vliv na to, jakým dojmem na nás text na stránce působí. V tomto článku najdete deset náhledů stejného textu provedeného vždy jiným fontem a budete moci hlasovat pro ten, který se vám líbí nejvíc.

1. Arial/Helvetica (základní bezpatkové písmo)
2. Comic Sans MS (veselé kulaté bezpatkové písmo)
3. Courier New/Courier (neproporciální písmo; psací stroj)
4. Georgia (elegantní patkové písmo)
5. Impact (úzké, velmi tučné písmo)
6. Lucida Console (neproporciální bezpatkové písmo)
7. Tahoma (alternativní bezpatkové písmo)
8. Times New Roman/Times (základní patkové písmo)
9. Trebuchet MS (pokročilé bezpatkové písmo)
10. Verdana (širší a větší bezpatkové písmo) (stávající font Srdce Blogu)
Výsledek ankety může mít velký vliv na to, jaký font bude použit na nové podobě Srdce Blogu 😉

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: