Nový blog věnovaný tématu týdne

Stýská se vám po tématu týdne na tomto blogu? Už nemusí!

tema.blog.cz
Několik uživatelů Blog.cz spojilo své síly a společně založili blog poháněný nostalgií po časech, kdy na tomto blogu vycházely tipy na nejlepší články.
A nezůstane jen u tipů na nejlepší články: na zmíněném blogu najdete i rozhovory a další zajímavé články, jako třeba Jak (ne)napsat příspěvek k TT (povinná četba pro všechny autory článků na téma týdne 🙂
Dalších slov netřeba, všichni jste srdečně zváni na tento nový blog. Autorům držme palce, aby jim nadšení vydrželo co nejdéle a aby na jejich blog zavítalo co nejvíce blogerů z Blog.cz:

tema.blog.cz

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: