Nové téma týdne: Internetové seznamování

Novým tématem týdne je „Internetové seznamování„.

Vyhrálo téma, které si odhlasovali čtenáři tohoto blogu v anketě:
snímek obrazovky
Na minulé téma týdne Trest smrti vzniklo celkem 728 článků, ke kterým se můžete vracet v žebříčku Téma týdne: Trest smrti.
Anketa o trestu smrti skončila mírnou převahou hlasů pro souhlas s návratem tohoto trestu do českého práva:
snímek obrazovky
Přečtěte si redakční výběr nejlepších článků věnovaných tématu týdne Trest smrti:

Příštím tématem týdne bude Peklo, které prohrálo minule o jediný hlas. V anketě pod článkem můžete tentokrát namísto příštího tématu týdne hlasovat, jaké máte zkušenosti s internetovým seznamováním.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: