Nové téma týdne: Trest smrti

Novým tématem týdne je „Trest smrti„.

Vyhrálo téma, které si odhlasovali čtenáři tohoto blogu v anketě:
snímek obrazovky
(V menu najdete anketu, kde můžete vyjádřit svůj postoj k teoretickému znovuzavedení trestu smrti v ČR).
Na minulé téma týdne Kouření vzniklo přes 1000 článků, což z něj dělá možná nejúspěšnější téma ze všech, které byly dosud vyhlášeny.
Možná to souvisí s tím, že většina blogerů z místní komunity nekouří, a ve svých článcích se často měli potřebu negativně vyjádřit na stranu kuřáků (kteří zde jsou ve výrazné menšině):
snímek obrazovky
Přečtěte si redakční výběr nejlepších článků věnovaných tématu týdne Kouření:

V anketě vybírejte téma na příští týden, a klidně navrhujte i vlastní témata, pokud vás z nabídky nic neoslovilo.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: