Nové téma týdne: Ztráta iluzí

Novým tématem týdne je „Ztráta iluzí„.

Vyhrálo téma, které dostalo v anketě jen o pár hlasů méně než minulé vítězné téma:

snímek obrazovky

Na minulé téma týdne Sex vzniklo celkem 535 článků, což je relativně o dost méně než u předchozích témat. Zřejmě zde zapracovala stydlivost 🙂 Ke všem článkům na minulé téma týdne se můžete vracet v žebříčku Téma týdne. (Mimochodem všimněte si, že žebříček má novou URL, ve které je místo ID tématu nově obsaženo přímo dané téma, stránkování po 15 článcích pak zůstalo zachováno).

Přečtěte si z nich ty nejzajímavější:

Anketa u minulého článku potvrdila zajímavý poznatek:

snímek obrazovky

S tématem týdne se nelze zavděčit všem, a pokaždé se najde někdo, kdo bude spokojený, a kdo naopak nespokojený. Jak můžete vidět, každý okruh témat si našel své zastánce, a nedá se říct, že by zde převažovala poptávka po určitém typu témat.

Takže jednoduchá rada pro ty, kterým se aktuální téma týdne nelíbí: prostě téma vynechte a PROSÍM nic nepište.
V anketě vybírejte téma na příští týden. Ve druhé anketě v menu potom hlasujte o návrhu, který se nabízí pro zlepšení úrovně článků psaných na téma týdne. Je zde možnost, že by se volba psát článek na téma týdne zobrazovala pouze v administraci blogů, které jsou členy Autorského klubu. Ostatní blogeři by měli smůlu a v jejich administraci by volba psát článek na téma týdne chyběla.
Co vy na to?

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: