Soutěž o večeři s Benem Cristovaem

Na sesterských stránkách soutěže Česko Slovenská SuperStar právě probíhá soutěž o večeři s populárním Benem Cristovaem.

Zpěváka si můžete pamatovat z první řady soutěže Česko Slovenská SuperStar, a připomenout můžeme i jeho (nyní již neaktivní) blog na Blog.cz na adrese ben-cristovao.blog.cz.
Benova fan page na Facebooku je mimochodem jedna z nejúspěšnějších v počtu fanoušků v rámci českého Facebooku, jistě se proto nějaký ten Benův fanda najde i mezi vámi 😉
Podrobnosti o soutěži najdete zde:
Poslední možnost zúčastnit se končí zítra (čtvrtek 4.3.) o půlnoci, tak si pospěšte, stačí zodpovědět jednoduchou otázku a hvězdná večeře s Benem může být vaše.
Tak, to bychom měli – za námi jsou nezbytné PR informace, a nyní se opět můžeme vrátit do neformální podoby 🙂 Pokud kroutíte hlavou a už už se chystáte psát komentář o tom, jak je ten svět zase prolezlej komercí a Blog.cz není už co býval… zadržte.
Chápu, možná vás ta soutěž nebaví, možná vůbec nekoukáte na Novu, možná dokonce ani nemáte televizi (jako by ovšem bylo nějaké vítězství vysedávat dlouhé hodiny u počítače místo u telky 🙂 Uměním blogu je mimo jiné schopnost srozumitelně vysvětlit nějaký svůj postoj svým čtenářům.
Čili: jestli vás nezajímá soutěž o večeři s Benem, pojďte zkusit něco jiného. Napsat mi sem do komentářů, že je „Superstar hrozná sr…***„, to by uměl každý. Samozřejmě, je to váš názor, a nikdo vám za něj hlavu neutrhne, ale je to trochu málo, prostě jen takový štěk do tmy.
Najde se zde naopak někdo, kdo dokáže srozumitelně a v pár větách přesně pojmenovat, co se mu nelíbí na SuperStar, a proč je to podle něj takový odpad? (Na ČSFD má SuperStar aktuálně 18% 🙂 Chci slyšet jasně a bez vytáček, co komu vadí na SuperStar. Jistě sami uznáte, že salonní pózy typu „koukám výhradně na dokumenty na ČT2″ nejsou příliš dobrým zdůvodněním, proč zavrhnout komerční televizi, a cosi takovému názoru do přesvědčivosti jaksi stále chybí 😉
Takže: nabízíme večeři s celebritou, nebo diskusi na téma, proč je či není SuperStar odpad. Teď je to na vás – máte slovo.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: