Nové téma týdne: Smysl života

Novým tématem týdne je „Smysl života„.

Vyhrálo téma, které si odhlasovali samotní uživatelé v anketě:
Na minulé téma týdne Noční obloha vzniklo přes 750 článků (téma se velmi líbilo), ke kterým se můžete vracet v žebříčku Téma týdne.
Přečtěte si doporučené nejzajímavější články věnované minulému tématu týdne Noční obloha:

Hvězdy? Vyrážka na tváři oblohy!

Lidé odchází, hvězdy zůstávají…

Noční obloha – nová hvězdička

Vzpomínka na letní večery s Krakonošem

Pohled, který se neomrzí

Hvězda mého srdce…

Noční obloha – kvůli ní, ne

Když odchází noc

Chci se taky podívat

Blíž ke hvězdám 🙂

S Oblohou, nebo Bez?

V anketě vybírejte téma na příští týden, na které byste rádi napsali článek. Anketa tentokráte obsahuje vážná (dospělá – chcete-li) témata, která budí dlouhodobé kontroverze a která by mohla v rukou schopných autorů nechat vzniknout originálním článkům. Je velmi pravděpodobné, že vás nic z nabídky neosloví – cílem tématu týdne ale není, aby se k němu každý týden na Blog.cz vyjádřil každý bloger a vzniklo přes 750 článků, které není v lidských silách nikoho přečíst.
Jistě nejen já mám pocit, že článků na téma týdne vychází moc, a přesto – kdo si chce počíst – musí navzdory záplavě článků dlouze hledat, což každého dříve nebo později odradí. Takže pokud vám tentokráte anketa přijde jako záměrně odrazující od napsání článku, pak máte pravdu 🙂 Uvidíme za 14 dní, jaké články vzniknou (a kolik jich bude).

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: