Nové téma týdne: Dospělost

39. tématem týdne je Dospělost.

Na minulé téma týdne Halloween vzniklo více než 750 článků, ke kterým se můžete vracet v žebříčku Téma týdne. Bylo to tedy velmi úspěšné téma, které se líbilo a které rozproudilo debatu mezi zastánci a odpůrci tohoto svátku.

Důležité upozornění:

Počínaje tímto týdnem končí možnost hlásit blogy, které zveřejňují články zařazené neoprávněně do tématu týdne. I přes několikatýdenní intenzivní snahu o zkvalitnění článků publikovaných k tématu týdne se ukazuje, že většina těchto článků pochází od nejmladších uživatelů, kteří nejsou dosud schopni napsat smysluplný článek, který by byl delší než dvě věty, nebo který se nebude skládat jen z obrázků či převzatého obsahu z Wikipedie.
Což samozřejmě není žádná jejich chyba, prostě to tak je – nikdo soudný nemůže očekávat, že si malé děti zakládají blogy, aby na nich psaly hlubokomyslné úvahy. Blog je pro ně v první řadě zábava a prostředek na zabití volného času, což je zcela legitimní důvod, proč mít blog. Proto Blog.cz nadále nebude přijímat hlášení na tyto blogy, a případné došlé reporty budou zamítnuty. Dosavadní vyřizování stovek (!) došlých reportů týdně se ukázalo jako neefektivní a v podstatě k ničemu.
Tito nejmladší uživatelé jednak nečtou tento blog a jednak ani nevědí o tom, proč byli nahlášeni a co udělali špatně, je tedy ztráta času každému z nich vysvětlovat, jak by měl vypadat správný článek na téma týdne. Zopakujme si, že smyslem témat týdne je zlepšit pozici uživatelských blogů ve výsledcích vyhledávání Googlu, Seznamu, a dalších vyhledávačů. Zajímavé autorské články hledejte spíše v žebříčku Autorský klub.
Kvalitních autorských článků k tématu týdne, jejichž autoři mají co říct čtenáři, je vždy menšina, protože drtivá většina starších uživatelů (16 +) téma týdne (stejně jako tento blog) ignoruje. Srdce Blogu bude proto i nadále na tyto zajímavé články upozorňovat vždy s vyhlášením nového tématu týdne.
Přehled 37 nejlepších článků na téma týdne Halloween:
 1. Magický Předvečer všech svatých

 2. Kids, Halloween’s comming!

 3. Halloween versus české dušičky

 4. This is Halloween….31 of October…

 5. Srazit podpadky, ohnout hřbet ….

 6. Den velké dýně

 7. Halloween: Americké dušičky?

 8. Holubí peří a vydlabané dýně

 9. Santu do komýnu. Dýně na zápraží.

 10. Halloween a já + perlička 🙂 – TIP

 11. Strašidlo v poli..

 12. Kuchněte dýni; příchází Halloween

 13. Oranžová koule s xichtíkem.:)

 14. „Ahoj plakat“, řekl gugl překladač, když pozřel „Hallo ween“

 15. Halahoven

 16. Amerika? Ale ne! Návrat ke starým tradicím – TIP

 17. Halloween je něco, co jsem zatím neuchopila a nevím, jestli o to vůbec stojím

 18. Staré mizí, nové nevznikají

 19. A co takhle Den Díkůvzdání?

 20. Kdo zajde posvítit?

 21. Halloween aneb Jak vyhodit drahocenné peníze

 22. Samhallowdušičky

 23. Halloween – Přidáte se někdo?

 24. Každý máme něco…

 25. Miluju amatéry (*ironie velikosti Saturnu V.*)

 26. Tichá Hrůza…aneb Halloweenv Holihavenu

 27. fotím: na téma český Halloween – TIP

 28. Halloween – další do sbírky

 29. Neúroda dýní

 30. Halloween po anglicku

 31. Lampiony a dýně

 32. minikomix Halloween Night – TIP

 33. Monster Halloween party v Karlosu

 34. ODRAZ V ZRKADLE

 35. Chcem mať Halloween ako v Amerike…

 36. Zdravý svátek – TIP

 37. Halloween Košice 2010 – TIP

V anketě vybírejte příští téma týdne. Pokud vás žádná z navržených možností neosloví, můžete své návrhy na další témata psát do komentářů.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: