Nové téma týdne: Naděje

V minulém hlasování dostal nejvíce hlasů návrh „Naděje„. Stává se novým tématem týdne.

Tento týden anketa nebude a další – již 33. – téma týdne bude odtajněno příští pondělí. Obejít se tentokrát budete muset i bez výběru nejlepších článků věnovaných tématu Sen.
Místo toho je zde něco jiného, na co doporučuji zaměřit pozornost. Na tomto blogu jsme zatím v testovacím provozu jako na jediném blogu na Blog.cz nasadili tlačítko „To se mi líbí„, o kterém jste si mohli přečíst v nedávném článku Chcete lajkovat články?
Co mu říkáte? Zkuste si ho zatím otestovat, jak se chová a co přesně dělá. U zmiňovaného článku se strhla bouřlivá diskuse, bude se totéž opakovat zde? Pouze upozorňuji, že toto tlačítko si budou moci uživatelé na svém blogu zapnout volitelně, čili pokud o něj nemáte zájem, nikdo vás nutit nebude 😉

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: