Čtete dlouhé články?

Odradí vás příliš dlouhý článek?

Lidé na internetu prý neradi čtou dlouhé texty. Tak praví známá poučka.
Jak je to na Blog.cz, kde řada lidí publikuje dlouhé povídky, obsáhlé deníkové záznamy, nebo třeba vlastní fan-fiction? Čte to vůbec někdo?
Hlasuje v anketě, jak to máte vy. Zkušenosti ukazují, že konkrétně na tomto blogu čtenáři dlouhé články moc nečtou, ale na jiných blozích jsou ochotni číst i pozoruhodně dlouhé články.
(Další otázka by mohla být, zda čtete i všechny komentáře pod článkem, pokud jich tam je hodně. Hodně může na Blog.cz znamenat opravdu HODNĚ – aktuálně nejdiskutovanější článek na Blog.cz má ve chvíli psaní tohoto článku 11 162 komentářů! I k tomuto tématu se můžete vyjádřit do komentářů).

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: