Nové téma týdne: Bouřka

S náskokem pouhých 4 hlasů v minulé anketě vyhrála Bouřka před Čokoládou. Stává se novým tématem týdne.

Viz snímek ankety:
Druhá anketní otázka zjišťovala, zda si chcete na tomto blogu počíst články na témata týdne. Zájem poměrně překvapil, první můj článek na téma týdne si tedy budete moci přečíst v neděli 5.září.
A do třetice se řešila možnost, že by na Srdci Blogu vycházel zpětně přehled odkazů na nejzajímavější články tématu týdne. I tato možnost čtenáře zaujala, s prvním výběrem nejzajímavějších článků zaměřených na téma týdne se setkáte příští pondělí 6.září.
Jen tak mimochodem: poslední téma týdne Hudba se zcela očekávaně setkalo s mimořádně velkým ohlasem. V žebříčku jsem napočítal 750 článků (pro srovnání: téma týdne Krutomluv nechalo vzniknout necelým dvěma stům článků) a ke starším jsem se už nedostal, protože stránkování končí na 50.podstránce a dál se nikdo nedostane, protože se zřejmě na začátku nepočítalo, že by na nějaké téma týdne vzniklo tolik článků.
Konečné číslo se mi tedy nepodařilo zjistit, ale bude se zřejmě blížit tisícovce. Pokud by chtěl někdo tyto články pročítat, musel by si zřejmě vyčlenit pár dní volna a nedělat nic jiného. Existuje lepší důkaz popularity hudby mezi uživateli Blog.cz?
V anketě vybírejte nové téma týdne – recyklujeme nejúspěšnější návrhy z posledních týdnů.
Pozn.: k minulému článku jsem zapomněl přiřadit anketu – vraťte se k němu a prosím hlasujte, díky.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: