Nové téma týdne: Hudba

Je tu začátek nového týdne a s ním jako vždy čas na nové zadání malého „slohového cvičení“, kterému říkáme téma týdne a po kterém můžete sáhnout kdykoli, kdy vám chybí inspirace pro vlastní psaní.

V anketě tentokrát nejvíce hlasů dostala Hudba, stává se z ní tedy nové téma týdne.
Využívejte prosím možnosti hlásit blogy, které téma týdne zneužívají, tzn. zveřejňují extrémně krátké, nesmyslné nebo s tématem týdne nesouvisející články – odkazy na takové články posílejte přes formulář na stránce blog.cz/report.
Anketu na příští téma týdne tentokrát najdete netradičně v menu. Zde pod článkem najdete anketou jinou, a sice zaměřenou na otázku, zda si chcete i na tomto blogu počíst každý týden jeden článek věnovaný tématu týdne. Vycházel by zřejmě v neděli a psal bych ho já.
V případě, že o to zájem nebude, je zde další možnost, jak vyhlašování tématu týdne vylepšit. Každý týden jsou aktuálnímu tématu týdne věnováno desítky, často i stovky článků. A kdo se tím má probírat, že? 🙂
Navrhovanou novinkou je tedy přehled nejlepších článků za minulý týden na téma týdne, který by vycházel zde na Srdci Blogu. Jednalo by se o subjektivní výběr odkazů na nejzajímavější články, které by byly zmíněny v pondělím článku s vyhlášením nového tématu týdne. Třetí anketa se nám sem již nevejde, proto pište své názory do komentářů 🙂

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: