Nové téma týdne: Strach

305 čtenářů tohoto blogu si novým tématem týdne zvolilo STRACH.

Tento návrh zvítězil s velkým náskokem před ostatními tématy.
Jako vždy je možné hlásit blogy, které zveřejňují články s tématem týdne nesouvisející. Využívejte k této možnosti formulář na stránce blog.cz/report. Díky vaší dosavadní spolupráci nám již přišly stovky hlášení na blogy, které téma týdne zneužívají. K těmto případům patří i blogy, které kopírují články z Wikipedie. Heslo Strach tam najdeme také – předem tedy oznamuji, že všechny nahlášené případy převzetí tohoto článku na blog do tématu týdne povedou k zablokování blogu a výzvě, aby uživatel převzatý obsah odstranil.
Řada čtenářů tohoto blogu opakovaně navrhuje jako téma týdne samotné „Téma týdne„. Je vidět, že se nám téma týdne trochu vymklo z rukou, zaslouží si proto na tomto blogu komentář z naší strany, ke kterému se budete moci následně vyjádřit v diskusi pod článkem. Článek věnovaný tématům týdne vyjde tuto středu 18.srpna.
A v anketě samozřejmě vybírejte téma na příští týden. Pokud by vás z návrhů nic nezaujalo, máte možnost napsat do komentářů vlastní návrh.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: