Blogerky z Blog.cz na titulní stránce Reflexu

Shodou okolností se nyní stalo, že se dva týdny po sobě ocitly dvě naše uživatelky na titulní stránce časopisu Reflex.

Jedná se o čísla 31/2010 a 32/2010.
Čtěte více:
Čtěte více:
Oběma dívkám patří gratulace k skvělému úspěchu!
Minulý článek na tomto blogu vzbudil poměrně velký ohlas. K tématu ještě malá zmínka: server kámoška.cz rozjel projekt, ve kterém představuje zajímavé české blogerky. Více najdete v článku České blogerky speciál!. Přehled blogerek najdete zde: České blogerky. Pro dívky je to jistě zajímavá příležitost, jak získat nové čtenáře pro svůj blog.
Skoro se chce ptát: Proč muselo trvat tak dlouho, než si někdo těchto dívek všiml? Fenomén dívčích blogů je tady už několik let, a musela přijít jedna Natalie Sadness, aby jejich existenci konečně někdo zaregistroval. Buďte si jistí, že o dívčích blozích neslyšíme naposledy.
Zažili jste také podobný úspěch, který má nějakou souvislost s vaším blogem? Ozvěte se na e-mailovou adresu blog@blog.cz, a do předmětu svého e-mailu napište heslo „Úspěchy“. Srdce Blogu nabízí prostor všem úspěšným blogerům.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: