Nové téma týdne: Prázdniny

Nový tématem týdne jsou Prázdniny, o které jste si často psali. Na konci článku najdete anketu, ve které můžete hlasovat o příštím tématu týdne.

Diskutovat o novém tématu můžete zde v komentářích.
Svůj článek na aktuální téma týdne můžete psát až do příštího pondělí, kdy zveřejníme nové téma. Starší články věnované tématu týdne najdete v tomto žebříčku.
Minulé téma jste zamítli, jak se můžete přesvědčit na snímku ankety. Do budoucna tedy s největší pravděpodobností celebrity jako témata týdne vyhlašovat vůbec nebudeme. Výsledek této ankety a články věnovanému předchozímu tématu „Karel Gott“ ukazují, že uživatelé o tato témata nemají zájem.
Nově můžete hlásit blogy, které téma týdne zneužívají. Pokud najdete článek, který evidentně s tématem týdne nemá žádnou souvislost, a přesto se zobrazuje v žebříčku Téma týdne, můžete ho nahlásit přes formulář na stránce blog.cz/report. Autoři zneužívající téma týdne budou vyzváni, aby svůj článek smazali. A to i zpětně u již uzavřených témat týdne.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: