Blog.cz na Facebooku

Jak možná víte, Blog.cz můžete najít i na Facebooku.

A to dokonce dvakrát (nepočítáme-li neoficiální fanouškovské stránky, kterých je na FB více). Předně je to stránka Mám rád/a svůj blog!, která byla založena jako první a kterou i propagujeme bannerem v menu našeho blogu. Zajímavostí je, že je určena nejen pro uživatele Blog.cz. Ti ale tvoří dominantní část fanoušků, kterých je době psaní tohoto článku 1 831 a kteří stále přibývají.
Druhou stránkou je Blog.cz, která má v době psaní tohoto článku 1 046 fanoušků, a stále přibývají noví a noví. Najít tam můžete odkazy na nové články ze Srdce blogu, fotky uživatelů Blog.cz zachycující prostředí, kde vznikají jejich blogy, a odkazy na další oficiální fanouškovské stránky TV Nova, která Blog.cz vlastní.
Otázkou nyní je, jaký obsah byste rádi našli na stránce Blog.cz. (Ta druhá, Mám rád/a svůj blog!, má čistě virální význam, a nikdy tam nic nového nepřibude). Pokud vás napadá cokoli, co byste tam rádi našli, můžete využít prostor v komentářích.
Anketa tentokrát nebude, stejně jako příklady toho, co je možné s fanouškovskou stránkou dělat, aby se na minimum eliminovalo riziko, že by se uživatelé chytli nějakého návrhu a už nevymysleli nic vlastního.
Pokud se najde kvalitní nápad – jakým směrem se má do budoucna ubírat fan page Blog.cz na Facebooku – který bude realizován, obdrží od nás jeho autor tričko Blog.cz.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: