Nové téma týdne: Úspěch

Máme tu začátek nového týdne, a s ním i nové téma, na které můžete psát své články: Úspěch.

Téma je to dosti obecné, proto záleží zcela na vás, jak k němu přistoupíte. (Samozřejmě jen v případě, že se rozhodnete nějaký článek na toto téma publikovat. Je nemálo uživatelů, kterým se články psané na téma týdne na jejich blog nehodí, protože mají svůj blog monotematicky zaměřený jen na jedno téma, apod.)
Pokud to není váš případ, a hledáte inspiraci pro psaní, pak bych zde měl jeden tip. Na našem blogu můžete najít několik příběhů uživatelů Blog.cz, kteří se svým blogem oslavili nějaký úspěch. Je to i váš případ? Pak se pochlubte se svým úspěchem v novém článku. Pokud napíšete o nějakém úspěchu se svým blogem a váš článek bude zajímavý, můžete být zařazeni do naší nepravidelné rubriky Úspěchy.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: