Soutěž Autorského klubu

Na blogu Autorského klubu se soutěžilo. Vyhráli jste?

Organizaci soutěže měli kompletně na starosti uživatelé podílející se na chodu Autorského klubu. Soutěž trvala téměř dva týdny a nyní se můžete přesvědčit, jak to celé dopadlo – viz článek s výsledky na blogu Autorského klubu.
Blog.cz měl nad soutěží záštitu, a výhercům věnuje trička Blog.cz z našeho e-shopu. Všech 9 výherců bude v pondělí 21. června kontaktováno na e-mailovou adresu, kterou mají vyplněnou v registračních údajích svého blogu. (Všem doporučuji zkontrolovat, zda je tamní e-mailová adresa aktuální).
Všem výhercům patří gratulace a organizátorům soutěže potom poděkování za jejich práci.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: