Nové téma týdne: Smrt

Nový tématem týdne je Smrt. Na konci článku najdete anketu, ve které můžete hlasovat o změnách v tématu týdne.

Diskutovat o novém tématu můžete zde v komentářích.
Svůj článek na aktuální téma týdne můžete psát až do příštího pondělí, kdy zveřejníme nové téma. Starší články věnované tématu týdne najdete v tomto žebříčku.
Příští týden nás čeká téma „Úspěch„, a červen zakončíme posledním dopředu připraveným tématem „Hračka„. Pak skončí témata, která dopředu připravil jeden kolega, a nastane tak ideální příležitost pro změny.
Od července se tedy Téma týdne zřejmě změní – otázka je jak? A vy nyní máte možnost tuto změnu ovlivnit. Nabízí se například následující možnosti:
  • Je frekvence „1 téma – 1 týden“ optimální?
  • Mělo by být téma týdne „nadčasové“ (jako dosud), nebo naopak reagující na nějakou aktuální událost (volby, povodně apod.)?
  • Kdo by měl téma týdne vymýšlet? Provozovatel Blog.cz, vybraní uživatelé (např. z Autorského klubu), někdo jiný (kdo?)
  • Jak by se vám líbila možnost vybírat nové téma týden dopředu v anketě? V anketě by figurovala témata, která by navrhovali uživatelé do komentářů k poslednímu článku.
  • Chcete být i nadále informováni o novém tématu týdne článkem na Srdci blogu, nebo vám přijde zbytečné věnovat tomu nový článek?
  • Líbí se vám současná podoba propagace článků věnovaných tématu týdne, jejichž titulky se zobrazují na titulní stránce, a v samostatném žebříčku lze potom články procházet podle perexů?
  • Uvítali byste nějakou formu kontroly ze strany provozovatele, zda uživatelé tuto funkci nezneužívají, včetně možné penalizace pro „hříšníky“ (dočasné vyřazení blogu z žebříčků, apod.)?

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: