V kolika našich projektech jste zaregistrovaní?

Anketní otázka je tentokrát velmi jednoduchá.

Zjišťuje, v kolika internetových projektech soustředěných kolem TV Nova jsou registrováni uživatelé Blog.cz. Pro připomenutí, jedná se o tyto projekty:
Jak jistě víte, do všech se můžete přihlásit stejným uživatelským jménem a heslem (pokud jste registrovaní alespoň v jednom projektu). Anketa se ptá, které další služby kromě Blog.cz využíváte.
Pokud jste registrovaní pouze na Blog.cz a jinou službu nepoužíváte, pak je vaše odpověď 1. Pokud jste kromě Blog.cz registrovaní například ještě na službě Galerie.cz, pak odpovídejte 2. A tak dále 🙂
Kromě hlasování v anketě můžete využít i prostor v komentářích k tomu, abyste nám třeba napsali, co se vám na jiném projektu líbí, nebo proč třeba o jinou službu než Blog.cz nemáte zájem.
Za všechny hlasy v anketě i názory v komentářích předem děkujeme.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: