Nové téma týdne & info k soutěži o nejlepší autoportrét

Nové téma týdne je tu, psát můžete na téma „Víra„. V článku dále najdete informace k soutěži o nejlepší autoportrét.

Pokud vás na první pohled nic k aktuálnímu tématu nenapadá, pak nabízím malý inspirační nástřel:
  • Co to vlastně víra je?
  • Jak se liší víra od náboženství?
  • Existuje jiná než náboženská víra?
  • V co věřím, případně nevěřím já?
  • K čemu v životě je víra dobrá?
  • Věřil/a jsem jako malý na Ježíška?
  • Proč je v ČR v porovnání s ostatními zeměmi tolik zastoupen ateismus?
  • Souhlasím s francouzskými tendencemi zakázat nošení burky, či nedávným švýcarským výsledkem referenda, ve kterém se obyvatelé vyslovili pro zákaz nových minaretů?
Pokud vás téma „víra“ neoslovilo, pak vyčkejte na příští týden, kdy vyhlásím téma nové.
A nyní k soutěži o nejlepší autoportrét. Dnes ve 12:00 soutěž skončila, přijal jsem ještě jednoho opozdilce a zrušil přidávání nových komentářů k soutěžnímu článku – už se tak nikdo nemůže přihlásit.
Velmi mě potěšila soutěžní účast: do soutěže se přihlásilo celkem 155 uživatelů, jejichž soutěžní autoportrét splnil jednoduché soutěžní podmínky. Už nyní se můžete kochat všemi výtvory v nové galerii na našem blogu nazvané Soutěž: Vytvořte svůj autoportrét.
Pokud se rozhodnete si soutěžní galerii prohlížet na stránce Galerie.cz – Soutěž: Vytvořte svůj autoportrét – (což doporučuji), pak máte k dispozici rozšířené funkční možnosti: soutěžní obrázky můžete komentovat, hodnotit hvězdičkami, označovat sami sebe na fotkách (pokud je v galerii váš soutěžní výtvor), sdílet soutěžní obrázky na svůj profil na Facebooku, atd.
Pokud jste se zúčastnili a netrpělivě čekáte na to, jak jste uspěli, pak vydržte do pátku 23.4., kdy zveřejním článek s 10 nejlepšími autoportréty, které se mi budou nejvíce líbit. Bude to těžké rozhodování, navíc jsem na něj tentokrát sám 🙂 Páteční článek bude obsahovat anketu, ve které čtenáři tohoto blogu vyberou 3 vítěze s nejvyšším počtem hlasů. Anketa poběží týden, v pátek 30.4. ji ukončím a vyhlásím vítěze.
Protože je mi už teď líto ocenit pouhé 3 vítěze, tak se asi budou rozdávat trička Blog.cz jako ceny útěchy 🙂 Ale počkejme si na finále.
Prohlédli jste si už galerii a máte svůj tip na vítěze? Nenechte si ho pro sebe a klidně to napište sem pod článek do komentářů, už nyní mě zajímá vox populi 😉

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: