Dobyvatel.cz – nová strategická hra na českém internetu

Jak jste si možná již všimli, před pár dny se na horní liště se seznamem našich projektů objevil nový odkaz – Dobyvatel.cz. Následující článek přináší nejdůležitější informace o tomto novému projektu.

Na stránce Dobyvatel.cz najdete internetovou kvízovou hru se strategickými prvky, kterou hrají současně tři hráči. Můžete si zahrát testovací hru, nebo ostrou hru pod registrovaným uživatelským jménem, např. z Blog.cz.
Dobyvatel.cz je českou variací webové strategické hry Conquistador, známé po celém světě. Hráči v ní mohou virtuálně dobývat různé kraje České republiky. Hrát může kdokoli a samozřejmě zcela zdarma.
Hru lze hrát ve 2 místnostech, a pokud někdo nenalezne soupeře, může hrát proti robotům. Ve hře lze na více místech (např. vstupní kvíz) získat zlaťáky, které lze v aukci proměnit na hodnotné ceny. Na webové stránce je čilý společenský život. Pomocí chatu, vzkazů a fór můžete udržovat kontakty s tisíci hráči. Hra obsahuje detailní nápovědu a žebříčky nejlepších hráčů.
Někteří naši uživatelé měli nedávno v rámci uživatelského testování exkluzivní možnost si zahrát Dobyvatele ještě před jeho oficiálním představením, nyní si ho již můžete zahrát všichni. Další informace hledejte zde a zde, můžete si i přečíst tiskovou zprávu.
Na závěr jedno malé upozornění: Dobyvatel je velmi návykový, jak jsme ověřovali v Jyxu z vlastní zkušenosti před jeho spuštěním 🙂

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: