Upíří deníky na blogu

Nedávná literární soutěž na Blog.cz byla zajímavá mj. tím, že poskytla zajímavý vhled do toho, jaký typ literatury se aktuálně nejvíc čte mezi mladými lidmi. A jednou z nejoblíbenějších knižních sérií se ukázaly být Upíří deníky od americké autorky knih pro mládež, J.L. Smith.
Popularita Upířích deníků se projevuje na Blog.cz tím, že zde najdeme celou řadu blogů, které se tomuto fenoménu věnují. Patříte-li také k fanouškům Upířích deníků, nenechte si ujít následující přehled nejlepších blogů zaměřených na toto téma.

A to ať už jste fanoušky knih, nebo stejnojmenného seriálu, který vznikl na motivy knižní série a který z představitelů hlavních postav udělal herecké hvězdy: jsou jimi Nina Dobrev (v roli Eleny Gilbert), Paul Wesley (jako Stefan Salvatore) a Ian Somerhalder (jako Damon Salvatore). Jen těžko byste dnes mezi blogery na Blog.cz hledali oblíbenější herce – měřeno závratným počtem blogů, které se jim věnují.
Se seriálem Upíří deníky se můžete denně setkávat na televizní stanici Nova Cinema a seriál má vyčleněnou i svoji rubriku na webu Krasna.cz, kde se můžete pravidelně dočíst, co vás čeká v nejbližších epizodách. Popularita Upířích deníků je nezpochybnitelná – na webu CSFD.cz jde o 26. nejoblíbenější seriál, který si dlouhodobě drží velmi dobrou sledovanost.
Chcete vědět, jak vypadají nejtypičtější blogy, které se zaměřují na Upíří deníky? Projděte si následující přehled 20 blogů, které se věnují buď seriálu, nebo novinkám kolem hereckých představitelů hlavních rolí. Na konci článku najdete anketu, ve které můžete pro zajímavost hlasovat, který blog se vám líbí nejvíc.
P.S. Na webu Cinema.cz se můžete počínaje dnešním dnem zúčastnit posledního týdenního kola internetové soutěže o balíčky k seriálu Upíří deníky – podrobnosti hledejte zde.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: