Krutomýval hvězdou Prásku!

Na konci prázdnin jsme upravili náš magazín o celebritách Prásk! Na jeho úvodní stránce přibyl boxík, ve kterém se zobrazuje nejnovější článek z blogu krutomyval.blog.cz.
Mrkněte sami na prask.nova.cz, jak si Krutomýval vede po boku světových i domácích celebrit!

Krutomýval jistě není našim pravidelným čtenářům neznámý. V prosinci loňského roku jste si s tímto výjimečným blogerem mohli přečíst rozhovor, ve kterém se představil ve své – pro mnohé možná překvapivé – roli „polepšeného právníka“: Krutomýval: Nevzdávám se naděje, že ze mě bude slušný člověk.
Na jeho blog padl výběr, když jsme hledali někoho, koho bychom zkusili zviditelnit na Prásku. Vzhledem k cílové skupině tohoto magazínu a tématům, na která se zaměřuje, nám přišel jako ideální adept: píše vtipně, poutavě, zajímavě, a hlavně pravidelně. Na jeho blogu si počtou nejenom všichni, kteří mají v oblibě mužská témata, a my ho všem směle doporučujeme – Krutomýval má podle nás skvělý blog, který si zaslouží zviditelnit.
Láká vás představa, že by se i váš blog dostal na úvodní stránku Prásku? Myslíte si o sobě, že také umíte psát vtipně? Prahnete po slávě a zviditelnění za každou cenu? Nebojíte se jít se svou kůží na trh a ukázat svůj blog světu? Nebojíte se ztrapnění a pozornosti cizích lidí? Je na vás spoleh a jste něčím výjimeční a zajímaví? Láká vás svět celebrit a chtěli byste na svůj blog přivést nové čtenáře?
Ozvěte se na e-mailovou adresu blog@blog.cz (Předmět: „Prásk“) a napište adresu svého blogu a něco o sobě. Pokud nás zaujmete, můžete být klidně už zítra také na Prásku. Těšíme se na vaše zprávy.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: