Zapojte se do psaní pro Doma.cz

Jak možná víte, už dlouho nám úspěšně funguje spolupráce s blogerkami, které jsou zapojené do psaní článků pro webový magazín pro holky Krasna.cz. Kromě tohoto webu ale provozujeme také magazín pro dospělé čtenářky, kde bychom si chtěli vyzkoušet něco podobného.
Zajímáte se o témata, jako je rodina, vztahy, vaření, móda, hubnutí, nakupování, testy potravin, domácí práce, lifestyle, apod.? Je vám více než 25 let a chcete své psaní více zviditelnit? Pak právě pro vás je určena tato nabídka.

Abychom tedy byli přesnější: web Doma.cz si už spolupráci s blogerkami v minulosti vyzkoušel, ale časem to tak nějak zapadlo do zapomnění. Blogerky přestaly přispívat a vázla komunikace i z naší strany. Nově se ale změnilo vedení redakce, která přišla s nápadem znovu oživit model, který tak úspěšně funguje u Krasna.cz: zapojit do tvorby obsahu i blogerky z Blog.cz.
Nabídka je určena všem ženám, které mají vlastní blog na Blog.cz a je jim alespoň 25 let. Horní věková hranice omezena není 🙂 Hledáme talentované autorky, které mají zájem zapojit se do tvorby populárního webu s vysokou denní návštěvností.
Kromě většího zviditelnění můžeme spolehlivým autorkám slíbit i nejrůznější formu odměňování za odevzdané příspěvky – těšit se můžete třeba na nejrůznější dárečky a pozvánky na zajímavé akce.
Zájemkyně se mohou hlásit na e-mailové adrese blog@blog.cz, do předmětu e-mailu napište heslo DOMA.CZ a v mailu napište adresu svého blogu a klidně nějaké info o sobě, abychom věděli, kdo se nám hlásí 🙂
Těšíme se na všechny blogerky, které tato nabídka osloví!

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: