Nejnavštěvovanější blogy – 1Q/2013

One Direction, Tokio Hotel, vaření a esoterika. Kdo sleduje dlouhodobě to, které blogy mají největší návštěvnost, nemůže být překvapen. S jednou výjimkou, o které se více dočtete článku.
Které blogy byly nejnavštěvovanější v prvním čtvrtletí letošního roku?

Mysleli jste si, že kapela Tokio Hotel dávno vyšla z módy? Omyl. V první desítce nejnavštěvovanějších blogů za 1Q/2013 jsou hned dva, které se na ni zaměřují. Totéž v bleděmodrém platí pro kapelu One Direction, která zde má rovněž dva zástupce. Po dvou blozích je zde zastoupeno i vaření, zbytek se věnuje esoterice, překladům knih a obsahu ke stažení.
Poslední blog v nejnavštěvovanější desítce, s níž se můžete seznámit níže, je zcela jiný: denny-hebdova.blog.cz. Titulek blogu zní „OBRÁZKY PRO VÁS“ a je kompletně tvořen výhradně obrázky (v každém článku jeden obrázek + kód pro vložení do jiné stránky). Letmé nahlédnutí na předlouhý seznam rubrik dává tušit, jak pestré nabídce témat se obrázky věnují – namátkou: Ferda mravenec, Velikonoce, Pro kluky, Vodopády, Životní moudra, Smutek, Třpytivé, apod.
Návštěvnost tohoto blogu může být pro mnohé z vás docela překvapením, protože inspiruje k celé řadě otázek: Kdo na takový blog chodí? O jaké obrázky se jedná? Jaký je jejich původ? Kdo si je vkládá na jiné stránky (a na jaké?) Vědí tito uživatelé o nevýhodách hotlinkování (kterému se obecně doporučuje vyhýbat)?
Podobných otázek by se ještě pár našlo, ale v posledku o ně stejně vlastně vůbec nejde, protože… návštěvnost je až na prvním místě.
Blogy s největším počtem zobrazení stránek za první tři měsíce letošního roku:
(čtěte rozhovor s autorkou: Blogující gurmánka Šárka Škachová)
Čtěte k tématu:
P.S. Ptáte se, kde je Lady Vanilka? Tu byste našli až na pomyslném 69.místě 😉

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: