Nejlepší designy AK

Autorský klub čítá k dnešnímu dni 255 členů, mezi nimiž lze sem tam najít blogy s velmi vydařeným vzhledem.
Podívejte se na výběr 10 nejlepších z nich a hlasujte v anketě, který se vám líbí nejvíce.

Pro úplnost dodejme, že tento článek je inspirován podobným článkem Nejpovedenější designy blogů v AK, který v červnu loňského roku napsal Destinaetus. Ten samý bloger mimochodem nedávno rozšířil řady nadšenců, kteří se podílí na chodu Autorského klubu. Ve své rubrice Designerský pranýř hodnotí vzhled blogů dobrovolníků, kteří mají zájem nechat si poradit jak se zlepšit.
Tento článek můžete brát i jako takové malé doporučení, kam nasměrovat svou pozornost – slibně rozjetý Designerský pranýř si ji zaslouží.
Poznámka na závěr:
Výběr zde představených blogů je čistě subjektivní a blogy jsou v článku seřazeny podle abecedy.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: