Soutěž o nejhezčího psa

Máte doma psa? A myslíte si, že zrovna ten váš je ze všech psů nejhezčí? Pak si nesmíte nechat ujít příležitost pochlubit se svým mazlíčkem na internetu v nové soutěži pro všechny pejskaře.
Přihlaste fotku psího člena vaší rodiny do velké soutěže o nejhezčího psa a vyhraje mu krmivo na celý rok a 30 tisíc Kč k tomu navrch.

Na konci ledna jsem zde psal, že by se mi líbilo uspořádat soutěž o nejhezčího domácího mazlíčka. To jsem ještě netušil, že uplyne pár týdnů a taková soutěž se skutečně objeví.
Není se čemu divit, podle odhadů v ČR žije kolem 1 až 2 milionů psů a v jejich přepočtu na obyvatele patříme v Evropě na samou špičku. A jistě nebude daleko od pravdy tvrzení, že většina pejskařů považuje právě svého psa za toho nejhezčího ze všech.
To jsou ideální výchozí podmínky pro soutěž, na kterou bych vás rád nyní pozval. Pravidla jsou úplně jednoduchá.
Soutěž je určena pro všechny naše registrované uživatele, tzn. nejen pro ty z Blog.cz. Na stránku soutěže nahrajete fotku svého psa. Všechny přihlášené fotky postoupí do 4 týdenních kol, ve kterých budou čtenáři hlasovat v tzv. „soubojích“. Autoři 4 fotek s největším procentem vyhraných „soubojů“ se stanou výherci týdenní ceny – krmiva pro psa značky Propesko na měsíc.
Autor fotky s nejvyšším procentem vyhraných „soubojů“ za celou dobu hlasování se stane výhercem hlavní ceny – krmiva pro psa značky Propesko na rok a finanční výhry ve výši 30 000 Kč.
Všem soutěžícím přeju hodně štěstí. Do soutěže se můžete přihlásit zde:

Soutěž o nejhezčího psa

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: