Zapojte se do výzkumu blogerů

Máte pár volných minut? Pak si vaši pozornost zaslouží dotazník, který zjišťuje odpovědi na to, co všichni čtenáři Srdce Blogu znají jako své boty: svět blogů a blogerů.
Za dotazníkem stojí studentka Literární akademie Anna Stěpanovová, která pro svou bakalářskou práci provádí výzkum týkající se internetové žurnalistiky. Konkrétněji jde o amatérskou nehonorovanou žurnalistiku na e-zinech a blozích.

Dotazník se týká autorů blogů, ale i těch, kteří blogy sami netvoří. Není omezen věkově ani jakkoli jinak, tzn. autorka bude ráda za každého respondenta, který ji dotazník vyplní. Po vyplnění můžete na sebe nechat e-mailovou adresu, na kterou vám přijdou výsledky. Dotazník se skládá celkem z 30 otázek a poslední možnost ho vyplnit je 16. 03. 2013 v 23:45, výsledky budou veřejně přístupné.
Dotazník najdete zde:

Blogeři na síti

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: