Přijďte na blogerský sraz v Brně

Po více než pěti letech existence tohoto blogu přišla vzácná chvíle – poprvé zde vychází článek zvoucí na sraz blogerů.
Vyšli jsme z předchozího článku Brněnský sraz blogerů, který potvrdil zájem ze strany blogerů o podobnou akci. Na vědomí jsme vzali všechny připomínky a výsledek je tu. Čtěte pozvánku, kterou pro vás napsala Temnářka.

Srdečně zveme všechny blogery i jejich čtenáře na blogerský sraz, který se koná v sobotu 16.3. 2013 v Brně. Sejdeme se v 15:00 v Chajovně, zarezervován je čínský salónek (velká místnost se stolečky). Využijte možnosti poznat své oblíbené blogery, posedět s nimi u čaje a poklábosit o životě.
Nejde o to, jestli jste navštěvovaný autor nebo začátečník, který se teprve hledá, možnost projevit se budou mít všichni. Je možné, že si tu najdete nové blogové čtivo nebo čtenáře, kteří vás po srazu začnou pravidelně navštěvovat. Dozvíte se, jak svůj blog vylepšit a zpřístupnit potenciálním návštěvníkům. Jak je to s Klubem snílků? Co dělat, když mám nápad na blogový projekt? Jaké knížky se teď čtou? Kdo fotí skvělé fotky? Kde získáte fundované komentáře k digitálním malbám? Kdo se letos chystá poslat povídku do soutěže a kdo hledá „beta“ pro svoji knížku?
Další informace o srazu najdete na blogu Temnářky v tomto článku.
Na programu bude i autorské čtení, zájemci mají možnost představit nejen svůj blog, ale i pohovořit o svých zálibách. Pokud si chcete nachystat nějaké delší povídání, přihlaste se, prosím, na mailu terezamatouskova@post.cz, ať se s vámi mohou domluvit na podrobnostech (do předmětu napište „Blogerský sraz“). Svou účast, prosím, potvrďte i na Facebooku, ať víme, s kolika lidmi můžeme počítat:
P.S. Pokud se chystáte dorazit, vezměte s sebou i foťák – po srazu vyjde na tomto blogu článek s reportem o akci, včetně fotek účastníků, které nám dorazí mailem na blog@blog.cz.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: