Blogový časopis Numéro Un hledá redaktory

Čtěte výzvu, která do našeho mailu dorazila z blogu, který jsme vám na Srdci Blogu představili v březnu loňského roku v článku Numéro Un, vaše místo odpočinku.
Všichni kulturymilovní blogeři nechť zbystří pozornost a čtou dále.

Numéro Un, změny a nábor…
Vážení uživatelé Blog.cz. Opět se ozývám jménem internetového magazínu Numéro Un. Teď už ovšem ne literárně-fotografického magazínu, ale nově kulturního magazínu. Ano. Čtete dobře. Numéro Un se nyní rozdělilo do několika různých oddělení. O tom se ale více dočtete přímo na hlavním mateřském webu.
Nyní však mám výzvu pro vás. Stále totiž rozšiřujeme naše řady. Potřebujeme nové zapálené lidi, kteří by psali články a tvořili obsah a vzor jednoho z internetových magazínů. Proto pokud se zajímáte o literaturu, film, hudbu, fotografii, divadlo a kulturu, nebo pokud vy sami literárně tvoříte, pak neváhejte a ozvěte se nám. Veškeré potřebné informace naleznete v tomto článku:
Budeme se těšit na vaše e-maily! Třeba právě vy rozšíříte naše řady!
Za tým Numéro Un, šéfredaktorka Le fille Ash

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: