Srdce Blogu hledá schopného výtvarníka

Pokud pravidelně sledujete tento blog, jistě vám neuniklo, že bychom rádi změnili jeho design. Na naši výzvu se ozvalo celkem 25 blogerů a ti nejlepší z nich již intenzivně pracují na svých grafických návrzích. Konkurz na nový design je tak v plném proudu a výsledku se už brzo dočkáte.
V souvislosti se zmiňovaným konkurzem ale vyvstala i potřeba najít dalšího blogera, který by uměl hezky kreslit nebo malovat. Je-li to váš případ, neváhejte se zapojit.

V tuto chvíli se zatím nebude prozrazovat více, než je nutné, proto jen nejnutnější informace. Pokud rádi kreslíte nebo malujete, a to libovolnou technikou, a myslíte si, že jste v tom dobří, pak se také můžete částečně zapojit do nové podoby tohoto blogu.
Jak, to už se dozví pouze konkrétní zájemci 🙂 Patříte-li mezi ně, ozvěte se na e-mailové adrese blog@blog.cz a do předmětu své zprávy napište heslo „Výtvar-ničení“ 😉 Ve svém e-mailu určitě nezapomeňte napsat adresu svého blogu a ideálně i do zprávy vložte odkaz na rubriku nebo článek na blogu, kde je možné vaši tvorbu vidět.
Poslední možnost se přihlásit je příští pátek 16.11. v 12:00. Po tomto datu bude ze všech zájemců vybrán jeden výtvarník, s nímž se domluvíme na spolupráci. Vybraný bloger se bude moci těšit na zviditelnění své tvorby na tomto blogu a drobnou odměnu v podobě nějakého toho malého dárku 🙂
Těšíme se na vaše přihlášky!

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: