Tip: Přihlašování e-mailem

Tip nejen pro všechny začínající uživatele. Seznamte se s alternativní možností, jak se přihlásit do svého blogu.
Do svého blogu se můžete přihlásit dvěma způsoby. Liší se v tom, co vyplníte do kolonky „Jméno„.

První a nejrozšířenější způsob je přihlašovat se kombinací uživatelského jména (první část z adresy blogu) a hesla.
Toto přihlášení volí všichni uživatelé, kteří mají na Blog.cz pouze jeden blog, nebo více blogů, ale s rozdílnými hesly. To je důležité zmínit, protože máte-li na Blog.cz více blogů se stejným heslem, pak můžete využít druhý způsob, jak se přihlašovat – pomocí e-mailové adresy.
Vyplníte-li místo uživatelského jména svou e-mailovou adresu, blog vám v dalším kroku nabídne všechny blogy se stejným heslem, které máte na tento e-mail zaregistrované.
Stačí si vybrat, do kterého z blogů se chcete přihlásit, a je to – po klepnutí na tlačítko „Přihlásit se“ se vám otevře administrace příslušného blogu.
Ptáte se, komu se to může hodit? Možná byste se divili, ale podle našich zkušeností i výsledku jedné staré ankety má nemálo našich uživatelů na Blog.cz založeno spoustu dalších blogů – výjimkou nejsou uživatelé, kteří si stihli založit 100 a více blogů.
Pro pořádek zmiňme ještě poslední možnost: na Blog.cz máte více blogů, ale u všech máte rozdílné heslo. V takovém případě, pokud se vám nechce přihlašovací údaje vyplňovat pokaždé znovu, si můžete jména a hesla uložit do prohlížeče – většina prohlížečů si umí pamatovat více údajů pro stejný formulář, tzn. není problém se takto přihlašovat do všech svých blogů pár kliky myši (samozřejmě za předpokladu, že nikdo další nemá přístup k vašemu počítači).

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: