Nový design Srdce Blogu

Stávající vzhled Srdce Blogu je tu s námi už přes tři roky. Nastal proto nejvyšší čas ho změnit!
Ano, teoreticky bychom samozřejmě mohli nechat našeho grafika, aby nový design vypracoval on. Ale my jsme si řekli ne 🙂 Tomuto blogu by měl zůstat jeho „komunitní image“.

A proto bychom se rádi obrátili na vás. Hledáme schopného blogera – grafika, který by pro nás navrhl nový vzhled tohoto blogu. Najde se nový hrdina?
Jen pro připomenutí těm z vás, kdo už tehdejší konkurz nezažili. Stávající vzhled Srdce Blogu je dílem jedné talentované blogerky, kterou jsme objevili v několikastupňovém konkurzu. Jeho průběh si můžete připomenout v těchto článcích:
Od prvního nápadu až po finálové nasazení nového vzhledu uplynulo jen pár týdnů, celé to tedy proběhlo relativně rychle. Věříme proto, že se zadaří i tentokrát. Tímto oficiálně vyhlašujeme nový konkurz.
Naše představa: všichni zájemci se nám ozvou e-mailem. Každý z nich obdrží instrukce, jak bychom si nový vzhled představovali. Už nyní je možné prozradit, že vítěz bude mít ruce více než volné – nebudete se muset držet žádného pevného zadání nebo předepsaných barev. Každý si pak založí nový blog, na němž vytvoří svůj návrh.
Ten nejlepší vybereme a jeho autorovi zajistíme věčnou slávu uvedením odkazu na jeho blog někde v zápatí nebo menu 🙂 A možná by se našla i nějaká ta drobná odměna v podobě DVD či trička 😉 Pokud bychom se případně nemohli rozhodnout mezi více návrhy, necháme konečné rozhodnutí na čtenářích tohoto blogu.
Tak co vy na to? Odteď se můžete směle hlásit na e-mailové adrese blog@blog.cz. Do předmětu své zprávy napište heslo „Design“ a v e-mailu pošlete adresu svého blogu, abychom už předem mohli zhodnotit vaše grafické cítění. Poslední možnost se přihlásit je v pátek 26.10. v 12:00.
Těšíme se na vaše maily!

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: