Blog roku: blížíme se do finále

Vyloučení jednoho ze soutěžících, spousta napínavých duelů a poslední možnost oslovit svým blogem nové čtenáře. To jsou nejzajímavější momenty soutěže Blog roku, která se blíží do finále – zbývá posledních 9 dní na hlasování.
Jak vypadá průběžné pořadí největší soutěže v historii Blog.cz?

Na soutěžním blogu už bylo představeno všech 15 soutěžních kategorií, vždy s týdenním rozestupem. U poslední kategorie Zvířata jsme přidali navíc 1 týden do ukončení hlasování, aby blogy v této kategorii nebyly znevýhodněny v porovnání s těmi z dřívějších kategorií.
Nejvíc pozornosti zatím přitáhly kategorie Fanblog (4001 hlasů), Hudba (2904 hlasů) a Deníček (2321 hlasů), nejméně naopak kategorie Zvířata (523 hlasů), Kultura (600 hlasů) a Art a design (707 hlasů).
V řadě kategorií se svádí velmi napínavé souboje, ve kterých doslova rozhoduje i jediný hlas. Jedná se o tyto kategorie:
V ostatních kategoriích už jsou výsledky více jednoznačné a v tuto chvíli se zdá, že je o jejich vítězích již rozhodnuto. Jak se ale říká, nikdy neříkej hop…
Do soutěže totiž mohou zasáhnout i nečekané okolnosti, jako v případě blogu scene-core.blog.cz v kategorii Krása a móda. Tento blog jeho autorky v průběhu soutěže ukončily, odstranily z něj všechny články a v současnosti na něm najdete pouze odkaz na jejich nové webové stránky.
Ačkoli na to byli všichni soutěžící z naší strany předem upozorněni, ukončením blogu došlo k porušení soutěžních podmínek, a tento blog jsme proto vyloučili ze soutěžní ankety. Hlasy pro tento blog nenávratně propadly, a o vítězství nyní soupeří už jen 4 zbylé blogy.
Kdo z nich – ale i z ostatních kategorií – vyhraje, se dozvíte už brzy. Poslední možnost hlasovat nastane v neděli 21.10. ve 12:00, pak bude hlasování ukončeno. Využijte posledních dní a zasáhněte do podoby hlasování i vy – navštivte:
Závěrem připomenutí, o co se hraje: jednak máme připraveny výhry pro vítěze v jednotlivých kategoriích (počítačová myš od Microsoftu za 1.místo, knihy od nakladatelství Fragment a Kniha Zlín za 2. místo, knížka „Pohádky pro kulíšky za 3.místo), a jednak se jeden blog stane Blogem roku 2012, a vyhraje tak hlavní cenu v podobě herní konzole X-Box Kinect a dvou her.
Který blog to asi bude?

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: