Zaujalo nás – Literatura

V rubrice Zaujalo nás se už trestuhodně dlouho neobjevil nový článek. V souvislosti s probíhající soutěží BLOG ROKU 2012 je tak ideální příležitost to napravit 🙂
Protentokrát uděláme výjimku a předem prozradíme nejen, na jakou kategorii se můžete těšit příští týden na soutěžním blogu, ale dokonce vám dopředu ukážeme předvýběr blogů, z nichž se 5 nejlepších objeví v pondělním finále.

Tou pondělní kategorií bude právě LITERATURA, která se stala jednou z nejvíce obsazených kategorií vůbec. A vy sami se nás často ptáte, kdy už bude konečně vyhlášena. Teď už to tedy víte 🙂
V tomto článku najdete náhledy 17 blogů, které nás ze všech nominací nejvíce zaujaly.
Berte je jako tip na návštěvu pro všechny z vás, kdo máte literární blogy rádi. V anketě můžete vybírat, který z nich byste do finále vybrali vy. Už teď je jisté, že mezi 17 blogy, které vidíte níže, je 5, které se objeví v pondělním finále. My už je známe.
Které to asi budou?

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: