Šance pro odvážné: rozhovor naživo

Rubrika Rozhovory je populární a nedílnou součástí tohoto blogu od jeho samého začátku. Do dnešních dní jste si v ní mohli přečíst rovných 60 rozhovorů, ve kterých se představila spousta zajímavých blogerů.
Po letech neuškodí malá změna, a proto přichází výzva pro všechny odvážné.

Před časem na tomto blogu vyšel tento článek: S jakým blogerem chcete rozhovor? Reagoval na zájem blogerů, kteří se na nás pravidelně obracejí s dotazy, jakým způsobem probíhá výběr blogerů do rozhovorů. O tom, že poptávka o rozhovor se sebou samým je enormní, svědčí vysoký počet komentářů, který se sešel pod zmíněným článkem.
Byl by zájem stejný i v případě, kdyby se jednalo o reálný rozhovor naživo? To se už brzy dozvíme. Vtip je totiž v tom, že za celé ty roky se všechny rozhovory realizovaly jednoduše prostřednictvím e-mailu. Bloger obdržel otázky a nazpět poslal odpovědi a přiložil svou fotku. Toť vše. Nikdy se tak nejednalo o rozhovory v klasickém významu interview, kdy bychom se s blogerem sešli osobně s diktafonem v ruce.
A to je možná škoda a současně zajímavá výzva. Srdce Blogu proto nyní nabízí všem uživatelům možnost nechat se naživo vyzpovídat v sídle naší společnosti. Jak možná víte (třeba díky blogerkám z Krasna.cz, které nás už navštívily – čtěte reportáž Blogerky Krásná.cz na Nově), sídlo Blog.cz najdete v budově televize Nova v Praze na Barrandově.
Pokud byste se k nám chtěli podívat, a současně měli zájem o to, aby s vámi vyšel na tomto blogu rozhovor, nyní můžete. Ozvěte se na adrese blog@blog.cz, do předmětu své zprávy napište heslo „ROZHOVOR“, a nezapomeňte zmínit adresu svého blogu.
Ze všech zájemců bude vybrán bloger či blogerka, jehož/jejíž blog bude shledán nejzajímavější. Uživatele si následně pozveme k nám, trochu ho tu provedeme a pak si budeme povídat o něm a jeho blogu. Výsledný rozhovor si budete moci později přečíst na tomto blogu.
Tři, dva, jedna… zájemci se můžou hlásit TEĎ 😉

(Poznámka: nabídka je z pochopitelných důvodů určena především našim blogerům z Prahy, ale pokud jste mimopražští a stálo by vám za to vážit k nám cestu kvůli rozhovoru, klidně se taky přihlaste.

A mimochodem, pokud by se čistě náhodou neozval nikdo, pak budeme pokračovat v dosavadní praxi posílaní otázek e-mailem 😉

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: