Výherci soutěže o knihu „Cesta k mým matkám“

Na poslední téma týdne „Máma“ blogeři napsali celkem 655 článků, k nimž se můžete vracet v žebříčku Téma týdne: Máma.
Jak možná víte, všichni autoři těchto článků byli automaticky zařazeni do soutěže o knihu „Cesta k mým matkám“, kterou napsala blogerka Edith Holá. O soutěži jsme psali v tomto článku: Soutěž o knihu „Cesta k mým matkám“ blogerky Edith Holé

Pokud už netrpělivě čekáte na to, kdo vyhrál, jste tu správně. Se všemi soutěžními články se seznámila odpovědná redaktorka Nakladatelství JOTA. Níže najdete její text a seznam výherců a na konci potom poděkování Edith Holé. Všem vítězům patří gratulace.
Za Blog.cz
Standa
Milí blogeři,
vybrat z příspěvků, které se ke mně dostaly, nebylo opravdu vůbec lehké. Některé mě skoro rozplakaly, jiné rozesmály, ale našly se i takové, které provokovaly. I přes množství zkušeností zůstává hodnocení básniček a jiných literárních útvarů záležitostí subjektivní, proto se můžou názory rozcházet. A protože jsem musela vybrat pouze pět příspěvků, zvolila jsem několik hlavních kritérií: originalita, jednoduchost, výstižnost a nadčasovost. A tady máte vítěze! Nejen těmto pěti, ale i všem dalším ze srdce přeju, aby o mámě nejen psali, ale uměli jí všechna ta slova i říct, mají-li ještě tu možnost.
1) Mňoukla&vymňoukla: Haiku pro maminku
2) Gabriel Dantes Decay: Máma – meme komix
3) Krutomýval: Kategorizace matek
5) Katashi: Mami?
Vaše Kamila
Nakladatelství Jota
Milí blogeři,
děkuji všem, že jste psali krásné články na TT „máma“. Gratuluji těm, co redaktorka Kamila z Joty vybrala, a tedy vyhráli mou knihu Cesta k mým matkám. Prosím, poštovní adresu napište na email propagace@jota.cz. Kniha Vám pak bude odeslána.
Ani nevím, co říci závěrem. Bylo jen velmi málo článků, kde jste psali o těžkém vztahu s mámou. Více bylo těch, kde spolu i přes neshody vycházíte dobře a máte se rádi. Tak Vám ze srdce přeji, aby to tak zůstalo, abyste vůni maminky nikdy nezapomněli, dokázali se častěji obejmout a dát si tu marmeládovou pusu, kterou umí dávat jen maminky.
Edith

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: