Soutěž o knihu „Cesta k mým matkám“ blogerky Edith Holé

Vyhrajte s Nakladatelstvím JOTA a serverem Blog.cz knihu Edith Holé Cesta k mým matkám.
Léta chtěla najít svou biologickou matku. O to víc nyní, když je sama matkou. Co vede ženu k opuštění vlastního dítěte? Nebo to bylo vše nakonec trochu jinak? Bolestný a syrový autentický příběh o vymaňování se z dysfunkční adoptivní rodiny, hledání biologické matky a vlastně i sebe samé, o uzdravování dlouholetých šrámů na duši.

Soutěžní zadání:
Úkolem soutěžících je napsat libovolný literární útvar (úvaha, fejeton, báseň, rozhovor, esej, povídka aj.) na téma MÁMA.
Soutěžní text o délce max. 6500 znaků včetně mezer je třeba zveřejnit na svém blogu prostřednictvím nového článku a přidat ho k tématu týdne „MÁMA“ na Blog.cz. Každý soutěžící se do soutěže může přihlásit několikrát, s libovolným počtem textů.
Soutěž probíhá od 20. do 26. srpna 2012.
27. srpna 2012 bude na tema.blog.cz uveřejněn žebříček nejlepších článků k tématu týdne „Máma“, z nichž odpovědná redaktorka Nakladatelství JOTA vybere pět nejlepších, kteří získají knihu Cesta k mým matkám. Jména pěti výherců budou zveřejněna 29. srpna 2012 na Srdci Blogu.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: