Blog roku: průběžné pořadí

Soutěž „Blog roku 2012“ se přehoupla do své druhé třetiny a o výsledcích zdaleka není rozhodnuto. Jak vypadá průběžný stav největší soutěže v dosavadní historii Blog.cz?
Na soutěžním blogu již bylo představeno celkem 6 kategorií: Fanblog, Světoběžník, Deníček, Hudba, Politika a společnost a Hobby. Dalších 9 kategorií je ještě před námi a jejich pořadí je zatím tajné. Jaké jsou aktuální výsledky a o co že se vlastně soutěží?

Nejčerstvější čísla k dnešnímu dni říkají toto – nejvíce hlasů v každé kategorii mají zatím tyto blogy:
Fanblog – naruto-online.blog.cz (45% hlasů)
Světoběžník – johhanis.blog.cz (36% hlasů)
Deníček – lumenn.blog.cz (33,9,% hlasů)
Hudba – hudebni.blog.cz (35,5,% hlasů)
Politika a společnost – monarchie.blog.cz (45,7% hlasů)
Hobby – sk-8.blog.cz (36,5%)
Vybrali byste v některé z kategorií jiného vítěze? Pak si otevřete blog soutěže a dejte svůj hlas blogu, který oslovil právě vás:
Závěrem připomenutí, o co se hraje: jednak máme připraveny výhry pro vítěze v jednotlivých kategoriích (počítačová myš od Microsoftu za 1.místo, knihy od nakladatelství Fragment a Kniha Zlín za 2. místo, knížka „Pohádky pro kulíšky za 3.místo), a jednak se jeden blog stane na podzim Blogem roku 2012, a vyhraje tak hlavní cenu v podobě herní konzole X-Box Kinect a dvou her.
Který blog to asi bude?

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: