Nejlépe hodnocené články blogerů

Dnes je to týden, kdy jste si mohli na tomto blogu přečíst zatím poslední článek z rubriky „Blogeři radí“. Ta byla oživena po předchozím zjišťování poptávky (čtěte články Chcete oživit rubriku „Blogeři radí“ a Srdce Blogu hledá spolupracovníky).
Nastala ideální příležitost zhodnotit, které články se nejvíce líbily, a zjistit, zda se chcete s podobnými články na tomto blogu setkávat i nadále.

Následuje přehled titulků všech nově vydaných článků z rubriky „Blogeři radí“ a jejich hodnocení, řazeno od nejlépe hodnoceného článku po nejhorší:
  1. Edith Holá: Zvýšení čtenosti blogu pro starší a pokročilé (hodnocení: 9/10 od 141 čtenářů)
  2. Lúmenn: Jak si zvýšit návštěvnost (hodnocení 9/10 od 130 čtenářů)
  3. m.: O designu (hodnocení: 9/10 od 77 čtenářů)
  4. ichii.: Angličtina na blogu (hodnocení: 8/10 od 96 čtenářů)
  5. Yuuna: Grafika na blogu (8/10 od 67 čtenářů)
  6. Lola-J: Jak blogovat, aby blog neomrzel (hodnocení: 7/10 od 118 čtenářů)
  7. Martin: Blog a realita – dají se skloubit? (hodnocení: 7/10 od 72 čtenářů)
  8. Sticky Bubblegum: Pátrání po sponzorech (hodnocení: 5/10 od 103 lčtenářů)
Na první pohled tak je jasné, že nejvíce se vám líbil článek Edith Holé o zvýšení návštěvnosti, a naopak nejméně článek Sticky Bubblegum o hledání sponzorů.
Vezměte do úvahy hodnocení všech článků a hlasujte v anketě, čí články byste zde občas chtěli číst i nadále. 4 blogeři s nejvíce hlasů budou osloveni s nabídkou pravidelně přispívat na tento blog do rubriky „Blogeři radí„.
Závěrem malé upozornění: výzva upozorňující na možnost napsat svůj článek pro Srdce Blogu do rubriky „Blogeři radí“ platí i nadále, tzn. chcete-li se také podělit s ostatními čtenáři tohoto blogu o svůj návod na nějaké téma spjaté s blogováním, ozvěte se na adrese blog@blog.cz a do předmětu své zprávy napište heslo „Blogeři radí“. Následně vás budeme kontaktovat a domluvíme se podrobnostech.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: