Blog roku: průběžné pořadí

Soutěž „Blog roku 2012“ je v plném proudu a už se rýsují první favoriti. Jak vypadá průběžný stav největší soutěže v dosavadní historii Blog.cz?
Na soutěžním blogu byly zatím představeny první tři kategorie: Fanblog, Světoběžník a Deníček. Dalších 12 kategorií je ještě před námi a jejich pořadí je zatím tajné. Co je důležité zmínit: hlasování v každé kategorii běží až do 21.října, tzn. stávající výsledky anket nejsou v žádném případě konečné a mohou se ještě výrazně změnit.

Přece jenom je aktuálně doba dovolených a spousta blogerů dočasně není na internetu, jejich hlasy tak za pár týdnů mohou být právě těmi rozhodujícími, které posunou jednotlivé blogery k vítězství.
Aktuální stav vypadá k dnešnímu dni takto. V první kategorii Fanblog zatím s velkým náskokem vede blog naruto-online.blog.cz, který za sebou ostatní soupeře nechává s velkým odstupem. Druhá kategorie Světoběžník je výrazně vyrovnanější a zatím s mírným náskokem vede blog johhanis.blog.cz. A dnes byla zveřejněna zatím poslední anketa v kategorii Deníček, v níž se zatím o vítězství střídavě přetahují blogy lumenn.blog.cz a citovaprostitutka.blog.cz.
Aktuální pořadí můžete sledovat na blogu soutěže: blogroku.blog.cz. Pokud jste ještě nehlasovali pro svého favorita, je nejvyšší čas to napravit – může to být právě váš hlas, který rozhodne.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: