Blogové čtení na prázdniny

V souvislosti s probíhajícím létem se přímo nabízí anketní otázka na tento měsíc z pravidelné rubriky „Ptáme se vás“.
Zkuste si představit situaci, kdybyste si mohli na dovolenou vzít jeden svůj oblíbený blog, abyste měli co číst. Který by to byl? Představte si takový blog jako prázdninové čtení na pláž v duchu podobných magazínů, které za tímto účelem vycházejí.

Anebo trochu v jiném duchu – existuje blog či více blogů, které sledujete natolik pozorně, že si bez nich svůj život nedovedete představit ani o dovolené?
Jsme zvědaví, svěřte se do komentářů 🙂
Mimochodem, hledáte-li inspiraci pro plánování své dovolené, zkuste se inspirovat blogy z kategorie „Světoběžník“, kterou jsme tento týden vyhlásili. Další podobné blogy najdete zde.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: