Velká prázdnininová soutěž „Za barem II“

Pokud máte rádi soutěže, které pořádají blogeři, pak tu pro vás máme tip na jednu velmi zajímavou.
Srdce blogu vám tímto doporučuje soutěž „Za barem II“, za níž stojí autorka blogu mlecny-bar.blog.cz. Tímto jí předáváme slovo.

Vážení a milí čtenáři,
dnešním dnem začíná velká prázdninová soutěž „Za barem II“, ve které si můžete opět zahrát na barmany virtuálního mléčného baru. Stejně jako v roce minulém, budou i letos na blogu virtuálního mléčného baru U dvou (mlecny-bar.blog.cz) vycházet během prázdnin články se zadáním úkolu. Za každý řádně splněný úkol obdržíte body, které budete moci proměňovat za hodnotné výhry.
Vyhrát můžete kreativní knihy, společenské hry, výtvarné potřeby, cukrářské a barmanské sety, poukázky na nákup zboží dle vlastního výběru a další skvělé ceny.
Jak bude soutěž probíhat?
Po dobu prázdnin od 1.7. do 31.8.2012 budou na blogu virtuálního mléčného baru U dvou (http://mlecny-bar.blog.cz) vycházet články s výzvou ke splnění úkolu. Pod tyto články budete moci přidávat odkazy na Vaše autorská díla vytvořená dle zadání. Za každý splněný úkol lze získat 10 bodů. Nasbírané body pak můžete proměňovat za hodnotné ceny z aktuálního seznamu výher.
Jak se stát barmanem?
Nábor nových barmanů bude probíhat po celou dobu prázdnin, je na Vás, kdy se do soutěže zapojíte, plnit úkoly můžete i zpětně, ovšem počet cen, za které budete moci vyměňovat body je omezený, a tak platí pravidlo: kdo dříve nasbírá dostatečný počet bodů a požádá o cenu, ten ji dříve dostane. Registrovat se můžete v komentářích pod tímto článkem nebo e-mailem zaslaným na adresu mlecny-bar@email.cz s označením „Přihláška do soutěže Za barem II“. Do přihlášky uveďte pouze svou přezdívku, adresu blogu a kontaktní e-mail.
O jaký typ úkolů se bude jednat?
Budete mít za úkol samostatně připravovat a fotit jednoduché pokrmy, jako saláty, dezerty, pomazánky, koktejly. Dále budete vytvářet dekorace na slavnostní tabuli, vyrábět párty pozvánky, starat se o zábavu v dětském koutku, kreslit omalovánky, komunikovat s hosty a plnit řadu dalších drobných aktivit. Barmani ve virtuálním mléčném baru by měli být především kreativní, hraví a soutěživí.
Jak získávat body?
Na svůj blog umístěte článek se splněným úkolem a odkaz na něj přidejte do komentáře pod příslušný článek se zadáním. V textu Vašeho článku musí být uvedeno číslo a přesný název úkolu se zpětným odkazem na článek se zadáním na blogu mléčného baru U dvou. Za každý splněný úkol získáte 10 bodů. Platné budou pouze články se zpětným odkazem na článek se zadáním a přiřazené v komentáři pod příslušným úkolem. V článku prosím publikujte pouze své vlastní autorské fotografie a obrázky.
Jak si vybrat výhru?
Pokud nasbíráte dostatečný počet bodů, můžete je směnit za hodnotné ceny dle vlastního výběru z aktuálního seznamu výher. Z toho seznamu si vyberete cenu, která se vám líbí, a na kterou máte nasbíráno dostatek bodů a zašlete nám svůj požadavek e-mailem na adresu mlecny-bar@email.cz. Po zaslání výhry budou vaše body odečteny a můžete začít sbírat znovu. Plnit úkoly a sbírat body můžete pouze do 31.8.2012. O výhru lze požádat nejpozději do 15.9.2012. Počet cen je omezený, platí pravidlo, kdo dříve nasbírá dostatečný počet bodů a požádá o cenu, ten ji dříve dostane.
Pořadatel si vyhrazuje právo ve výjimečných případech body neudělit a komentář s nevhodným odkazem smazat, zejména shledá-li dílo nedostatečně kvalitní nebo nesplněné dle zadání. Na výhry v této soutěži nevzniká žádný právní nárok.
Doporučení:
Pokud chcete mít přehled o nových článcích a aktuálním dění na tomto blogu, staňte se fanoušky Mléčného baru U2 také na facebooku http://www.facebook.com/mlecnybarU2.
Mnoho zábavy Vám přeje
Tým Mléčného baru U dvou

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: