Blog roku: konec nominační části

Pouhé 4 dny zbývají do konce nominační části. Máte poslední šanci nominovat svůj oblíbený blog.

Nominovat ho můžete do jedné z 15 kategorií, které najdete spolu se soutěžními podmínkami na soutěžním blogu blogroku.blog.cz.
Naposledy připomínáme hlavní pravidlo: každý může do jedné kategorie nominovat nanejvýše jeden blog. Pokud někdo nominuje do stejné kategorie blogů více, nebo nominuje blog a neuvede kategorii, v obou případech je taková nominace bohužel neplatná.
Největší konkurence je zatím v kategoriích „Deníček“, „Fanblog“ a „Hobby“, nejmenší naopak v kategoriích „Rodina“, „Vaření a víno“ a „Světoběžník“. Můžete k tomu přihlédnout při své nominaci a zvýšit tak šance, že se vámi nominovaný blog dostane do finálového hlasování.
To začne už příští týden, kdy budete poprvé v anketě vybírat vítěze jedné z 15 kategorií. Volit budete vždy z 5 blogů, a svými hlasy rozhodnete nejen o tom, kdo vyhraje počítačovou myš od Microsoftu (1.místo) a knížky od nakladatelství Fragment a Kniha Zlín (2. a 3. místo), ale i o tom, koho vyšlete do velkého finále, ve kterém se ze všech 15 finalistů rozhodne o vítězném blogu roku a výherci hlavní ceny – herní konzole Xbox Kinect a dvou her.
Závěrem takový malý crowdsourcing – pojďme společně vymyslet všechny možné způsoby, jak by se dal propagovat blog, aby pro něj v anketě hlasovalo co nejvíce lidí. Představte si, že se váš blog dostane do finálové ankety v jedné z 15 kategorií, a soupeříte s dalšími 4 blogy o hlasy internetových návštěvníků.
Kde všude byste propagovali svůj blog? Jaké všechny dostupné způsoby shánění hlasů znáte? Víte o nějakém zaručeném tipu, který vám zajistí co nejvíce hlasů v anketě? Sem s ním!
Pište do komentářů vše, co vás napadá – nejlepší nápady budeme doporučovat blogerům, kteří se dostanou do anketních kol. Máte slovo, díky za všechny tipy.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: