Oddělení propagace od kategorií

Informace o drobné změně jedné z nedávno představených funkcí.

V květnu jsme informovali o nové možnosti zařadit svůj blog do jedné z 13 tematických kategorií: Novinka: Tematické třídění blogů
Později jsme zareagovali na připomínky uživatelů a přidali dvě nové kategorie „Fanblog“ a „Literatura“, o změně jsme informovali na Facebooku.
Poslední úpravou této funkce je oddělení propagace od tematických kategorií. Někteří z vás si stěžovali na to, že nechtějí mít na svém blogu ikonku jiných blogů ze stejné kategorie, a je to pro vás zásadní překážkou pro zařazení blogu do jedné z kategorií.
Výsledkem je nová volba v administraci, kde si můžete volitelně zaškrtnout, zda se chcete zapojit do systému odkazového provázání tematicky podobných blogů prostřednictvím uživatelských ikonek:
Pokud necháte volbu prázdnou, nebude se na vašem blogu nic zobrazovat. Pokud ji zaškrtnete, pak se bude na vašem blogu v náhodném pořadí zobrazovat pod menu jedna ikonka cizího blogu ze stejné kategorie. A stejně tak se vaše ikonka bude zobrazovat na jiných blozích ze stejné kategorie.
Mimochodem pokud si žádnou ikonku nenahrajete, pak se bude na jiných blozích zobrazovat místo ikonky pouze název vašeho blogu.
Věříme, že se tato změna setká s kladným přijetím a napomůže tomu, aby se více uživatelů zařadilo do jedné z kategorií. Pomůžete nám tak tematicky kategorizovat blogy na Blog.cz a dostat v blízké budoucnosti nové čtenáře k obsahu, který je zajímá.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: