Srdce Blogu hledá spolupracovníky


Dnes jen velmi stručně. Kdysi dávno na našem blogu vycházely články v rubrice Blogeři radí. Jednalo se o jednorázovou záležitost vzniklou jako výsledek jedné staré soutěže.
Po letech nás napadlo se k tomuto zapomenutému nápadu vrátit a rubriku oživit. Tzn., že kdokoli z vás může vydat na našem blogu svůj článek s návodem na nějaké téma pro ostatní blogery.
Patříte-li k blogerům, kteří by o to měli zájem, můžete se ozvat na e-mailové adrese blog@blog.cz. Do předmětu svého e-mailu napište heslo „BLOGEŘI RADÍ“, v e-mailu uveďte svou přezdívku a adresu blogu, a připište, na jaké téma byste rádi napsali nějaký návod. Možné je i vydat návod, který jste na svém blogu zveřejnili už dříve, pokud bude dobrý a stále aktuální.
Každému zájemci se ozveme a domluvíme detaily případné spolupráce.
Díky za pozornost, konec hlášení 🙂

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: