Nejlepší video-pozvánky na blog

Před 14 dny odstartovala soutěž Nejlepší video-pozvánka na blog. Soutěž je dnešním dnem u konce a je na čase oznámit, jak to celé dopadlo.

Soutěžní zadání bylo velmi jednoduché. Soutěžící se měli natočit na video a pozvat v něm internetové návštěvníky na svůj blog. Zdánlivě jednoduché zadání v sobě skrývalo háček v tom, že tato soutěž cílila výhradně na odvážlivce a hrdé blogery, kteří se nestydí za svůj blog ručit svou tváří a osobně si troufnou na něj kohokoli pozvat.
Pozor, to vůbec není maličkost, a je třeba smeknout před kuráží všech, kteří do této soutěže šli. Respekt všem!
Do soutěže se nakonec přihlásilo celkem 18 odvážlivců, kteří vás ve svých soutěžních příspěvcích směle zvou na svůj blog. S každým přihlášeným videem se budete moci seznámit na naší stránce na Facebooku, kam budou videa v následujících dnech postupně umísťována.
Ze všech soutěžních příspěvků, které nám soutěžící poslali e-mailem, byli nakonec vybráni tito výherci.
1. místo – Lennie Heroin z blogu lennie-heroin.blog.cz
2. místo – Bekky z blogu bekky.blog.cz
3. místo – Lenča & Myška z blogu lencaandmyska.blog.cz
Jak se vám jejich pozvánky líbí? Přiměly vás navštívit jejich blog?
Každý výherce od nás dostane unikátní knížku „Pohádky pro kulíšky“ tvořenou z příspěvků blogerů na Blog.cz, hromadu hudebních CD, placky Blog.cz a kšiltovku s logem Doma.cz.
Všem soutěžícím děkujeme za účast a těšíme se už brzy na shledanou v dalších soutěžích.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: