Jak vypadá váš běžný den na blogu?

Jaké rituály patří k vašemu blogování? Je něco, bez čeho se každá vaše návštěva serveru Blog.cz neobejde?

Psát blog obnáší ve svém základu hned několik činností, které se doplňují. Tou základní je zřejmě samotné psaní nových článků. Každý bloger dále většinou nějak sladuje návštěvnost svého blogu, nové komentáře, nové články na oblíbených blozích, a jednou za čas provede nějaké změny v nastavení vzhledu blogu.
Doplňujícími aktivitami souvisejícími s psaním blogu můžou být například fotografické výpravy ven za novými fotkami na blog, návštěvy srazů blogerů, využívání sociálních sítí k podpoře vlastního blogu, sledování nových trendů a aktualit ze světa internetu, apod.
Kdybyste měli odpovědět, jak vypadá takový váš jeden typický den na blogu, co všechno byste zmínili? Zkuste to pojmout klidně jako vyprávění ve stylu „když přijdu odpoledne ze školy, sednu k počítači, otevřu si blog, podívám se na včerejší návštěvnost, nové komentáře, možná napíšu nový článek o tom, co se mi aktuálně honí hlavou…“, atd.
Můžete rovněž psát, kde nejčastěji Blog.cz navštěvujete – jestli je to třeba ve škole, doma, v práci…, v jakou denní dobu, v který den v týdnu, a kolik času vám psaní blogu a čtení jiných blogů zabírá. Je to třeba půlhodina denně – či víc, nebo spíš míň? A v porovnání s jinými populárními stránkami, jako třeba Facebook, apod. – kde na internetu trávíte nejvíc času?
Zkuste se nám trochu svěřit s tím, jak vypadá takový váš všední den nejen na blogu, ale klidně na internetu jako takovém. Bez čeho všeho se neobejdete, které stránky máte nejraději, co všechno obnáší vaše blogování, kolik času vás to stojí, apod.
Děkujeme za všechny vaše názory a zkušenosti, které nám pomáhají vás lépe poznat, a tím se vám více přizpůsobit.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: